Пневматичний пістолет Umarex H&K USP

Все о пневматических пистолетах СО2

Модератор: Pawel

Пневматичний пістолет Umarex H&K USP

Сообщение Leon-ar-Visur » 11 фев 2012, 16:35

Панове! Фірма Umarex має багато чудових моделей пневматичних пістолетів. Проте одна з них, на мій погляд, чомусь обділена увагою. Хоча є, de facto, представником окремої лінійкі. Це H&K USP.
Пістолет маже на 100% копіює класичних Хеклер-і-Кох. Це перший пістолет від Umarex в якому є повноцінний магазин, що об'єднує відсік для балончика і відсік для куль. Beretta Two є продовжувачем цієї ідеї.
Umarex H&K USP має метелевий нерухомий затвор, металевий магазин на 22 кулі BBs, гладкий ствол, пластикову рамку та рукоятку. Весь пістолет виконаний у кращих традиціях німецької якості! Тому напис "Made in Taiwan" не повинен принижувати його переваги. Ніяких облоїв, задирок, нестиковок. Зручна рукоятка, яка чудово лежить в руці. Кнопка викидання магазина буде зручною як для правші так і для шульги.
Великим плюсом є запобіжник. Він повністю функціонує по аналогії з бойовим аналогом. Проте він же є і мінусом, оскільки зроблений з пластику, і при занадто сильному перемиканню є можливість його зламати (одразу додам, що у мене, за кілька років користування цього не сталося, і все працює чудово!).
Стрільба відбувається тільки самозводом. Курок, який ми бачимо - фальшивий, не несе ніякого корисного навантаження. Справжній курок. що б'є по штоку клапана схований за ним. Натискання спускового гачку потребує певного зусилля. проте хід плавний, з чітким спуском, що чудово впливає на кучність.
Цікава система пострілу: при натисканні на спусковий гачок ствол рухається назад, у магазин, надягає на себе кулю і притискається до клапану, і в цей час курок б'є по штоку. Втрати газу мінімізовані. Ствол, перед пострілом, жорстко зафіксований, що відмінно позначається на влучності.
Затвор металевий. Його можна зняти натиснувши на вікно викидача (імітації) і потягнувши назад. Увага! Тут є ситема контролю втручанню - коли знімаємо затвор, він дряпає імітацію викидача. На мушку і цілик нанесено білі крапки, що полегшує прицілювання. Вага 1,5 кг, з одного боку важкий, з іншого чудово тренує руку.
Швидкість повністю відповідає заявленим 130 м/с. 1 балончика вистачає на 4-5 магазинів.
Від себе додам - це один з небагатьох пневматичних пістолетів, які можуть зробити кучу у 6 см на 7 метрах.
Изображение
Це моя перша пристрілка, прямо з коробки, 7 м.
Изображение
Раз-два-три - хлопці із лісу!
Раз-два-три - ми ще живі!
Раз-два-три - ворогів до біса
Лиш одна Вкраїна на землі!
Аватара пользователя
Leon-ar-Visur
 
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 10 фев 2012, 12:24
Откуда: Київ, Україна

Re: Пневматичний пістолет Umarex H&K USP

Сообщение Pawel » 11 фев 2012, 22:17

Невеликий любительський ролік з Ютуба.

Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Пневматичний пістолет Umarex H&K USP

Сообщение Pawel » 11 фев 2012, 22:23

До речі, на відео автор говорить про повністю пластиковий пістолет. Або він помилився, або є варіанти як метал так і пластик?
Leon-ar-Visur З яким з пневматів по сукупності характеристик можна співставити Umarex H&K USP?
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Пневматичний пістолет Umarex H&K USP

Сообщение Leon-ar-Visur » 11 фев 2012, 22:55

Однозначно помилився! Металевий затвор, металевий магазин! До речі, і не така упаковка. У мене була фірмова умарексовська коробка, де окрім пістолета було ще 250 куль, нікілерованих.
Співставити важко. Аналгічна конструкція у лінійки KWC, моделі KWC KM42 Colt 1911, KWC KM43Z Jericho 941, KWC KM46(D) Taurus, і здається їх же ПМ.
Раз-два-три - хлопці із лісу!
Раз-два-три - ми ще живі!
Раз-два-три - ворогів до біса
Лиш одна Вкраїна на землі!
Аватара пользователя
Leon-ar-Visur
 
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 10 фев 2012, 12:24
Откуда: Київ, Україна

Re: Пневматичний пістолет Umarex H&K USP

Сообщение sergey-ad » 11 фев 2012, 23:01

Верх пистолета из сплава (силумин) низ пластик, но пластик в руках не скрепит и не трещит. Сделан качественно. На теретории Украины встречаеться упаковка: разноцветная, красивая, кортонная коробка.
http://www.airgunshop.kiev.ua - Пневматическое оружие
Аватара пользователя
sergey-ad
Администратор
 
Сообщения: 127
Зарегистрирован: 10 фев 2010, 02:25
Откуда: UA

Re: Пневматичний пістолет Umarex H&K USP

Сообщение Leon-ar-Visur » 11 фев 2012, 23:04

sergey-ad, а Ви певні. що сілумін? Мені здалося ЦАМ. Що затвор, що магазин.
Раз-два-три - хлопці із лісу!
Раз-два-три - ми ще живі!
Раз-два-три - ворогів до біса
Лиш одна Вкраїна на землі!
Аватара пользователя
Leon-ar-Visur
 
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 10 фев 2012, 12:24
Откуда: Київ, Україна

Re: Пневматичний пістолет Umarex H&K USP

Сообщение sergey-ad » 11 фев 2012, 23:09

Думаю не метал (железо) , какой то сплав, в понедельник магнитом проверю.
http://www.airgunshop.kiev.ua - Пневматическое оружие
Аватара пользователя
sergey-ad
Администратор
 
Сообщения: 127
Зарегистрирован: 10 фев 2010, 02:25
Откуда: UA

Re: Пневматичний пістолет Umarex H&K USP

Сообщение Pawel » 12 фев 2012, 10:16

sergey-ad
Трошки підправив ваш пост (железо)
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Пневматичний пістолет Umarex H&K USP

Сообщение Leon-ar-Visur » 13 фев 2012, 19:32

Навіть якщо затвор і силумін, стрілецькі харектеристики цього пістолету настільки гарні, що я ніколи не проміняю його на сталевих монстрів типу МР-654, чи МР-656. :D
Це чудова машинка для плінку, хардболу.
Раз-два-три - хлопці із лісу!
Раз-два-три - ми ще живі!
Раз-два-три - ворогів до біса
Лиш одна Вкраїна на землі!
Аватара пользователя
Leon-ar-Visur
 
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 10 фев 2012, 12:24
Откуда: Київ, Україна

Re: Пневматичний пістолет Umarex H&K USP

Сообщение Pawel » 13 фев 2012, 21:47

На жалья бачив Umarex H&K USP, тільки на вітрині. Зовні дуже приємне враження. Правдя я люблю схожість з прототипом. Щоб якщо не постріляти. так хоч погратися :lol:
В цьому плані мені КВС 226 імпонує. І стріляє чудово.
Leon-ar-Visur, як на твою думку USP, все таки поточніше буде?
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

След.

Вернуться в Пневматические пистолеты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

cron