Umarex Walther PPK/s

Все о пневматических пистолетах СО2

Модератор: Pawel

Re: Umarex Walther PPK/s

Сообщение Zaratustra » 26 фев 2012, 21:44

Нi, стрiляв лише з двох рук.
Zaratustra
 
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 22 фев 2012, 22:44

Re: Umarex Walther PPK/s

Сообщение Leon-ar-Visur » 26 фев 2012, 21:47

Спробуйте з тисочків.
А ще, по собі знаю, спробуйте не в мішень, а по візитній картці - іноді набагато краще виходить :D
Раз-два-три - хлопці із лісу!
Раз-два-три - ми ще живі!
Раз-два-три - ворогів до біса
Лиш одна Вкраїна на землі!
Аватара пользователя
Leon-ar-Visur
 
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 10 фев 2012, 12:24
Откуда: Київ, Україна

Re: Umarex Walther PPK/s

Сообщение Evgen » 26 фев 2012, 21:50

Leon-ar-Visur писал(а):Спробуйте з тисочків.
А ще, по собі знаю, спробуйте не в мішень, а по візитній картці - іноді набагато краще виходить :D


Только тески зажимайте без фонатизма, запасных щочек нет :D
Магазин пневматическое оружие http://www.airgunshop.kiev.ua/
Аватара пользователя
Evgen
 
Сообщения: 190
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 15:44
Откуда: Киев

Re: Umarex Walther PPK/s

Сообщение Zaratustra » 17 мар 2012, 16:23

Ось i сталось те, про що писали вище - вигнуло балон в лiву сторону. I це лише на третьому балонi. Тимчасово пiдклав за порадою Pawel залiзну пластину, але час шукати бiльш стабiльне вирiшення проблеми. Щодо вдосконалення гвинта Ви обiцяли подумати :-)
Zaratustra
 
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 22 фев 2012, 22:44

Re: Umarex Walther PPK/s

Сообщение Pawel » 17 мар 2012, 16:40

Zaratustra
Та в мене зараз атестація на роботі. Часу майже не залишається.
щодо піджимного гвинта Якщо робити під викрутку, то це легко, але не зручно. Під 6-ти гранку, трудніше найти такий гвинт, без шляпки(циліндром ) щоб різьба була від початку і до кінця. Те, що виперло балон-тут винна нікудишня гайка. потрібно вставити металеву пластину, яка б туго запресовувалась в місце для гайки, попередньо нарізавши там різьбу і вставивши піджимний гвинт. Попробую до завтра на своєму зробити , і поміщу фото.
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Umarex Walther PPK/s

Сообщение Zaratustra » 17 мар 2012, 16:59

Зрозумiло... Перерив гараж, самостiйно пiдходящого гвинта найти не можу. Ще е враження, що коли вiдводиш назад затвор, спочатку наче щось десь клинить, але потiм стрiляе нормально. Там справдi щось може пiдклинювати?
Zaratustra
 
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 22 фев 2012, 22:44

Re: Umarex Walther PPK/s

Сообщение Pawel » 17 мар 2012, 18:30

Я вирішив використати гвинт від веліка(під шестигранку). Обточив його по мінімуму. Вирізав прямокутну пластину під гайку, просверлив, поранив палець(вже вдруге за два дні :cry: ) Злий як собака. Завтра заспокоюсь продовжу.
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Umarex Walther PPK/s

Сообщение Zaratustra » 18 мар 2012, 11:46

Розiбрав кросман с11. Гвинт дуже схожий i як на мене кращий. Подивлюсь, чи не почне вигинати балон з пiдкладеною метал. пластиною i попробую поставити вiд кросмана.
Zaratustra
 
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 22 фев 2012, 22:44

Re: Umarex Walther PPK/s

Сообщение Pawel » 18 мар 2012, 19:08

сьогодні продовжив роботу по вальтеру ППКС . Заклеїв пластирем пальці. :lol: розібрав вузол закручування балончика. Обрізав чашечку рідного піджимного гввинта. Порсверлив, зробив потай для розклепування. Обточив гвинт від веліка(шляпку по мінімальному діаметру. Обрізав гвинт , попередньо замірявши максимум піджимання, з вже всавленим наколотим балончиком. вирізав прямокутну пластину під гвинт, замістьрідної гайки, просверлив і обточив по розміру, нарізав різьбу. Все зібрав, провірив, розклепав(на мідній підставці, щоб не попортити шляпки) Прошліфував, заворонив поставив на місце. Все ідеально підійшло. Як змінився вигляд-судить вам. Проте мені однозначно подобається. Проблема геморного піджимного гвинта вирішено ;) Зараз попробую загрузити фото. Якщо не піде, то трохи пізніше. нет глючить.
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Umarex Walther PPK/s

Сообщение Pawel » 18 мар 2012, 19:35

Ще раз Пробую фото
Вложения
DSC05630.JPG
DSC05631.JPG
DSC05633.JPG
DSC05634.JPG
DSC05635.JPG
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Пред.След.

Вернуться в Пневматические пистолеты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron