Выбираю себе подарок!

Обсуждение пневматического оружия, конкретнее винтовок

Модератор: Pawel

Выбираю себе подарок!

Сообщение Fossa » 15 ноя 2012, 14:03

Добрый день!Подскажите пожалуйста-решил сделать себе подарок,на день варенья,пневматическую винтовку.Но,есть проблемка,не могу выбрать с каким механизмом!?Хочется надёжную,мощную.Опять-же,к мощной тяжело подобрать оптику(судя по отзывам на форуме).Ценовая политика-до 2500 грн.Спс!
Fossa
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 13:49

Re: Выбираю себе подарок!

Сообщение Pawel » 15 ноя 2012, 18:45

http://www.airgunshop.kiev.ua/index.php ... t&Itemid=1
Crosman_Nitro_Ve_4eddf6b8e5b27.jpg

Дость потужна, точна, установлена ГП, що плюс однозначно. Іде з прицілом, досить непоганим. Гарна якість зборки. ІМХО в цій ціновій категорії-достойний варіант
Ще я би звернув увагу на лінійку Stoeger viewtopic.php?f=2&t=203, зокрема Stoeger X50 Wood Combo 3-9х40
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Выбираю себе подарок!

Сообщение Fossa » 15 ноя 2012, 20:23

А,в чём разница,пружинно поршнеая или газо пружинная?Что лучше?Зимой тоже хочется пострелять(12.12.12г у меня день рождение).
Fossa
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 13:49

Re: Выбираю себе подарок!

Сообщение Pawel » 15 ноя 2012, 21:42

Вита пружина швидко "сідає" і вже за пару сотень пострілів не покаже початкових результатів. , скрипить. ГП не вирачає своїх якостей і через 5-8 тис. пострілів, як правило потужніша, більш тиха. Заміна на ГП позитивно вливає на точність. подивіться мій огляд по хамерлі 900. Хто перейшрв на ГП, не жаліє
Є і недоліки, Не любить низької температури. Вимагає правильного зберігання(стволом вверх)
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Выбираю себе подарок!

Сообщение Fossa » 16 ноя 2012, 13:23

А,как тогда быть с заменой или накачкой поршня?Не дешевле будет заменить пружину?
Fossa
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 13:49

Re: Выбираю себе подарок!

Сообщение Pawel » 16 ноя 2012, 15:57

Манжету краще поміняти разом з установкою ГП, Я установлював від Вадо. Ефективність зачно зростає, проте не любить дізеля, можна запороть на раз. ЇЇ ціна до 40 гр. ГП до 300 гр. Вита пружина від 100 гр.
Газову пружину можна відправити на перезаправку раз в 3 года(деякі магазини гарантійно раз перезаправляють). Вита пружина, навряд чи протримається на рівні ізкоробочної потужності хоч пару місяців. Звичайно все залежить від кількості пострілів і правильного догляду.
Пощитайте, подумайте. Для ППП,я обнозначно за ГП.
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Выбираю себе подарок!

Сообщение Fossa » 16 ноя 2012, 18:04

Спасибо!
Fossa
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 13:49

Re: Выбираю себе подарок!

Сообщение Fossa » 05 дек 2012, 18:41

Вот,подходит тот день покупки,и снова приходится возвращаться к этой теме.В чём в принципе проблема:ГП-однозначно ДА;но,почитав на форуме Ваши и иные отзывы,понял что надо брать с подствольным рычагом(цельный ствол),ибо со временем появляется зазор в стыке.
Блин,в голове столько всего после прочитанной инфы,ща лопнет.Так к чему я веду.Пока из оптимальных вариантов я выбрал это:Hatsan Dominator 200S Vortex + докупка оптики.Я понимаю что надо будет сделать сразу-разконсервацию(самому это можно сделать?),ибо у турков свои нюансы.
Или сё-таки не парится и взять себе: Benjamin Trail NP XL 1500 BT1500WNP или Crosman Nitro Venom Dusk CD1K77NP.
Насколько надёжен перелом ствола?Очень нужен Ваш совет!!!
Fossa
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 13:49

Re: Выбираю себе подарок!

Сообщение Pawel » 05 дек 2012, 21:40

Гвинтівка з підствольним ричагом однозначно має свої переваги-нерухомий ствол. Переломка з часом розбовтається, в більшій чи меншій мірі. Звичайно люфт можна убрати. Але при інтенсивній експлуатації, появиться знов.
Щодо підствольного ричага . Тут є своє АЛЕ. В багатьох гвинтівках підствольний ричаг не має системи антисрива. і отже в народі отримав поганяло пальцерезка. Завтра узнаю чи на домінаторі є ця проблема.
В цьому плані цікава не дуже дорога але достатньо потужна гвинтівка Shanghai AR3000FC Hunter По якості кажуть навіть покраще Хамерлі, дарма, що Китай.
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Выбираю себе подарок!

Сообщение Pawel » 05 дек 2012, 21:51

На домінаторі є антисрив. Так , що мої побоювання марні.
Кажуть важка дуже, і приклад завеликий. Бажано якби в руках потримать.
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

След.

Вернуться в Пневматические винтовки

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron