Пневматическая винтовка Hammerli Hunter Force 900 Combo

Обсуждение пневматического оружия, конкретнее винтовок

Модератор: Pawel

Пневматическая винтовка Hammerli Hunter Force 900 Combo

Сообщение Pawel » 20 мар 2012, 21:13

Сьгодні нарешті став власником Hammerli Hunter 900
Щодо самого вибору гвинтівки, то вибір був не простий, поскільки критерії були слідуючі
1. точність
2. достатня потужність(300-350м/с)
3.дизайн і якість виготовлення.
4. ціна(хоч і стоїть на останньому місці в переліку, проте відіграє не останню роль :lol:
Серед претендентів був Хатсан(70-125), Troy 100xБуло ще кілька проміжних варіантів і нарешті Хамка 900 комбо.
Нічого не хочу сказати поганого про турків, але факт, що якість їх не завжди однакова на різних партіях Коротше потрібно кожен девайс прощупувати. До того ж із коробки хатсан наприклад (особливо потужний) пристрій для розстрілювання оцинкованих відер. Точність тут на другому місці ;) Таким чином передивившись безліч форумів, наслухавшись порад розумних людей зупинив свій вибір на Hammerli Hunter 900
Содобався дизайн. хай не занадто сучасний Але по мені те, що треба.Деревяна ложа теж не остання причина.
Підствольний ричаг взведення і нерухомий ствол великий плюс для влучності.
Цікавий момент. Якщо на Hammerli Hunter 900- написано 250м/с, то він стільки і видає півграмовою пулькою. На відміну від швидкостей заявлених хатсаном.
Можливість розгона гвинтівки до 300мисів мене теж влаштовувала, тим більше, що ГП на хамку є і думаю це лише питання часу. Думаю ціна -якість Хамка майже ідеальний варіант.
Вложения
Hammerli_900__4b94e6faaf385.jpg
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Пневматическая винтовка Hammerli Hunter Force 900 Combo

Сообщение Pawel » 20 мар 2012, 21:28

Перші враження Дуже позитивні, починаючи з якісно упакованої коробки. Розпаковуємо-Таке враження начебто і не пневма а карабін 22 магнум :lol: Якісна ложа(бук) Акуратне стандартне тисніння(насічка) Підгонка ложі- відмінно. Не покидає враження , що в руках не пневма а мисливський карабін(мабуть це посилюється віконцем для заряджання і відполірованою нержавійкою стакана) Берем в руки . Ого! Думаю тут не 3,350 а всі 4 кг!. Дерево ложі оброблене матовою пропиткою, ідеально гладеньке. Навіть всередині ложа гарно оброблена. Ще до покупки знав про , те що гвиниівка важкувата(що до речі я не вважаю мінусом, в розумних межах), що приклад для довгоруких . Приклавши зрозумів відразу - пару см. приклада потрібно відрізати(але не раніше ніж куплю пропитку) Баланс значно краций ніж у Хатсана. Тільки півгодини-годину тому закінчив разконсервацію. Більш детально опишу завтра, ну і фотки теж.
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Пневматическая винтовка Hammerli Hunter Force 900 Combo

Сообщение Evgen » 20 мар 2012, 22:28

Pawel Поздравляю с приобретением!!! Ждем обзор Hammerli Hunter Force 900 Combo :)
Магазин пневматическое оружие http://www.airgunshop.kiev.ua/
Аватара пользователя
Evgen
 
Сообщения: 190
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 15:44
Откуда: Киев

Re: Пневматическая винтовка Hammerli Hunter Force 900 Combo

Сообщение Pawel » 21 мар 2012, 19:05

Evgen
Дякую. Сьогодні не виримався і спробував ирохи пристріляти свою Hammerli Hunter Force 900 Combo. Відстань 20 м. Погода холодна, вітер сильний поривчатий. Саме воно для пневми :lol:
Спочатку попробував стоя , стоя з упором. І нарешті почав пристрілку сидя з мяким упором. . Для початку про деякі мінуси:
1. Приклад як я вже казав завеликий для моєї руки. Особливо це помітно при стрільбі стоя. Гвинтівку доводиться подовго "вкладати" поки вона зручно ляже. Думаю це можна легко вилікувати укороченням приклада.
2. спуск виявився дость тугим і не прогнозованим. Більшість пострілів були-"Раптові" думаю теж лікується доробкою СМ.
3. досить незвична після переломки система заряжання, потрібен час для наробки твердих навичок. Хоч під кінець я вже ніякого дискомфорту не відчував.

Тепер про плюси, які на мою думку з лихвою переважили дрібні недоліки.
1. Гвинтівка з розряду тих куди цілися туди і влучаєш. Під кінець, я вже вкладав кучу з 4-5 пострілів в сірникову коробку.
2. Регулювання прицілу просте і прогнозоване.
3. сам приціл, несподівано виявився досить якісним. , чітка, яскрава картинка. Очі майже не заморюються.(в порівнянні Тасо 3х9х35, навіть при 9 кратному збільшенні мішень толком не роздивися)
4. взведення бойової пружини мяке. навіть для підлітка буде доступне.
5. віддача не сильна. Ніяких лязгів і стукотінь при пострілі.
6. деревяна ложа, приємна на дотик і тепла навіть в холод.
7. приємний зовнішній вигляд
8. великий простір для тюнінга. (хоч я поки думаю лише про ГП-явно сюди потрібна, ну і приклад чуть підрізати, можливо сошки)
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Пневматическая винтовка Hammerli Hunter Force 900 Combo

Сообщение Pawel » 21 мар 2012, 19:24

Вийнявши гвинтівку,прийнявся вивчати коробку. Судячи по цифрах штрих коду. 4000844405.....- перевіряємо по таблиці Германия 400-440 Дрібниця але приємно. Нвскільки знаю в Росію в основному ідуть китайські зразки(до тогож ослаблені відповідно до їх законодавства.
Отвір перепуска -2.7 мм. (після установки ГП, радять довести до 3.5 мм. )
Вложения
DSC05652.JPG
DSC05654.JPG
DSC05655.JPG
DSC05656.JPG
DSC05658.JPG
DSC05661.JPG
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Пневматическая винтовка Hammerli Hunter Force 900 Combo

Сообщение Pawel » 21 мар 2012, 19:26

На фото видно, що довжина приклада Hammerli Hunter Force 900 Combo явно завелика для моєї руки.
Вложения
DSC05663.JPG
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Пневматическая винтовка Hammerli Hunter Force 900 Combo

Сообщение Pawel » 21 мар 2012, 19:30

Цікавий момент. Для знімання пружини зробив відповідний станок. , зняв пружину в Hammerli Hunter Force 900 Combo без проблем. А через годтну після розконсервації, вирішив попробувати поставити її вручну-без проблем! Після цбого , ще двічі знімав-ставив вручну. На жаль фоти не вийшли найближчим часом попробую зробити заново.
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Пневматическая винтовка Hammerli Hunter Force 900 Combo

Сообщение Pawel » 21 мар 2012, 19:39


невелике прикольне відео про тюнінг Hammerli Hunter Force 900 Combo , і ще одне відео Де автор просто любується цим девайсом :lol:
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Пневматическая винтовка Hammerli Hunter Force 900 Combo

Сообщение Pawel » 22 мар 2012, 19:40

DSC05665.JPG
сьогодні, зробив невиликий тестовий відстріл з Хамерлі відстань Трохи більше 20 метрів. , чтріляв сидячи з мяким упором. Стрілок я не дуже Але для початку результати мене порадували. В усякому разі кращі ніж учора. (росту ;) )
Робив по пять пострілів. відповідно постріли прономерував.Верхній хрестик-перша спроба, внизу зліва друга, і зправа внизу третя. Сріляв люман 0.68 круглоголові. Пульки сподобались. Не мнуться від випадкового надавлювання. і стабільні в польоті.
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Пневматическая винтовка Hammerli Hunter Force 900 Combo

Сообщение Evgen » 29 мар 2012, 13:31

Pawel с нетерпением ждем продолжение обзора Hammerli Hunter Force 900 Combo
Магазин пневматическое оружие http://www.airgunshop.kiev.ua/
Аватара пользователя
Evgen
 
Сообщения: 190
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 15:44
Откуда: Киев

След.

Вернуться в Пневматические винтовки

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4