Ekol viper или Trooper?

Револьверы и патроны флобера калибра 4 мм. и все что с ними связано.

Модератор: Pawel

Ekol viper или Trooper?

Сообщение ajim78 » 16 апр 2011, 22:40

Что выбрать? Подскажите по револьверам под Флобера. Чем реально отличается револьвер под патрон Флобера Ekol Viper 2.5 от револьвера Trooper 2.5. Внешне очень похожие модели у Трупера воронение, покрытие лучше на первый взгляд, и рукоятка, коричневая симпатичней. Кто юзал, подскажите, в стрельбе есть отличия?[attachment=1]ekol-viper-25bl.jpg[/attachment][attachment=0]trooper25bl.jpg[/attachment]
Вложения
ekol-viper-25bl.jpg
револьвер под патрон Флобера Ekol Viper 2.5
ekol-viper-25bl.jpg (70.26 Кб) Просмотров: 14947
trooper25bl.jpg
револьвер под патрон Флобера Trooper 2.5
trooper25bl.jpg (35.56 Кб) Просмотров: 14947
ajim78
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 03 апр 2011, 21:48

Re: Ekol viper или Trooper?

Сообщение Pawel » 16 янв 2012, 22:10

Обидва револьвери Турецького виробництва 2.5", 4.5"(точніше рівно 4") і 6 ". 6" вайперів-Труперів в продажі на Україні ще не бачив. Щодо Трупера є думка, що вони збираються в Одесі, з турецький деталей
Головна відмінність Трупера від Вайпера-краща якість сборки.Часто Трупер може мати не нарізний а гладкий ствол.Трупер має краще виготовлений барабан з чіткими не зализаними гранями і трохи краще покриття(візуально) Головною болячкою вайперів є не завжди правильно посажений ствол-звідси неточність девайсу, що в принципі лікується тюнінгом прицільних пристроїв, чи підпилюванням цілика і мушки.
З труперами ситуація краща Вони мають більш стабільні показники точності, іноді не поступаючтсь Сафарі-Альфа.
Відкритим залишається питання ресурсу. Оскільки УСМ обох сплавні з частковим використанням сталевих деталей(курок з язичком самовзвода і спусковий гачок сплавні. Деякі варіанти Труперів мають і сплавний барабан, Вони значно дешевші і прайсах магазинів на це вказується.
ІМХО Якщо не має грошей на альфу, а пострілять хочеться вже сьогодні Вайпер -Трупер як варіант.
Маю вайпер 2.5"Більше року. Після проведення певного тюнінгу, жодних нарікань.[attachment=0]DSC05127.JPG[/attachment]
Вложения
DSC05127.JPG
Мій девайс, пока не жалію, але хочу ще один
DSC05127.JPG (265.04 Кб) Просмотров: 14538
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Ekol viper или Trooper?

Сообщение alex73 » 22 янв 2012, 16:03

Pawel если не сложно раскажите, что именно надо тюнинговать, чтоб довести до ума турецкий револьвер под патрон флобера, и стоит ли замарачиваться, может лучше быушную Альфу или сафари купить?
Аватара пользователя
alex73
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 13 июн 2011, 22:32

Re: Ekol viper или Trooper?

Сообщение Pawel » 22 янв 2012, 17:30

[quote="alex73"]Pawel если не сложно раскажите, что именно надо тюнинговать, чтоб довести до ума турецкий револьвер под патрон флобера, и стоит ли замарачиваться, может лучше быушную Альфу или сафари купить?[/quote]
Турків "близнюків"-четверо:
Екол Вайпер
Екол Майор
Трупер
Сталкер.Перші два мають трохи гіршу якість зборки(більші люфти, погана якість сверловки камор барабана. І найбільйшою проблемою вайперів-майорів неточно посажений ствол і як результат стріляє він в сторону іноді на 25-30 см з 5-6 м. ( в самого був такий.)
Трупер-сталкер-якість зборки значно краща, бє точніше(але не всі екземпляри) Ствол в нох на відміну вайпера не нарізний(на потужність і точність до 10 м не впливає, більше немає інформації поки)
Іноді трупер сталкер можуть мати сплавний бараба(але ця особливість продавцями зразу ставиться до відома)
Я особисто не жалію, що взяв Вайпер 2.5" Після тюнінгу увесь барабан вкладався з 20 м. в формат А-;, на 600 пострілів лише 3-4 осічки, звини набоїв, а не пістоля.
З турків я всетаки брав би сталкер.
Тюнінг:
-прошліфувати канал ствола
- Підігнати(я планую зовсім переробити прицільні пристрої на регульовані (як я це робив на вайперах)
- Є ідея зробити сталевий повністю УСМ
- обовязково деревяні накладки.
Звичайно якщо не стоїть питання фінансів-то краще придбати Сафарі 440(новий з нерозточеними каморами)
або Альфу-441 просто супер, але й ціна кусюча.
Якщо грошовий ресурс обмежений, і майбутній тюнінг вас не лякає, а навпаки, то вайпер-сталкер для вас.
Вложения
DSC05181.JPG
Мій вайпер після тюнінгу(зверніть увагу на П.П.)
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05


Вернуться в Револьверы Флобера

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron