Taurus Револьверы под патрон флобера (Бразилия)

Револьверы и патроны флобера калибра 4 мм. и все что с ними связано.

Модератор: Pawel

Re: Taurus Револьверы под патрон флобера (Бразилия)

Сообщение Pawel » 29 авг 2012, 18:34

Ледве не забув головного , канал ствола, Сказать чудові-нічого не сказать, просто супер! зеркало, з чіткими гранями нарізів. Нарізи плоскі, 6 штук(якщо не помилився)
цікаве порівняння з Сталкер 2.5", 4" Таурус видається меншим, компактнішим свого турецького брата
DSC05981.JPG

DSC05980.JPG

DSC05982.JPG


Нарешті підходимо до тесту стрільби . На жаль тест гучно сказано, оскільки на сьогодні маю тільки 10 чехів. як на зло в магазині не має теж. будем економні і пристрілку зробимо за 10 пострілів.
Мішень для стрілби з пневматичного пістолета на 10 м.
Дистанція 7 м. стрільба з попереднього взводу з двох рук стоя. постріли прономерував. Оскільки я стрілок всетаки посередній, то мої результати не є показниками найкращих можливостей револьвера ;)
DSC05983.JPG

1-й цілик піднятий до упора, опускаю до низу
2-й перестарався-низько
3-й піднімаю-мало
4-й мало,
5-й мало
6-й мало
7-й о - вже тепло
8-й -хватить
що сподобалось . Револьвер відчував кожен оборот поправок і слухняно стріляв туди куди я його виставив. думаю для гарного стрілка на 10 м. пивна кришечка буде легкою ціллю.
Кусаю лікті , що так швидко розстріляв пачку. Хто ж знав :(
Тепер, що стало для мене несподіванкою, то це зворотня сторона мішені , міцна і ще нова соснова дошка 20 мм. , не просто навиліт, а навиліт зі свистом. Як кажуть навіть не зачепилося.
DSC05985.JPG

DSC05986.JPG

на жаль під час тесту було дві осічки, одна безвозвратна, другу використав для тестування 5 коп, з застомуванням захисного засоба-пластикової маски для захисту очей і обличчя під час роботи на точильних станках дистанція 5м, ну трохи промахнувся, ледве потім знайшов.
DSC05987.JPG

аналіз гільз показав, що накол капсюля був достатнім-грішу на патрончики.
DSC05988.JPG
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Taurus Револьверы под патрон флобера (Бразилия)

Сообщение Pawel » 29 авг 2012, 18:49

Які враження в мене після тестування даного девайса. Здається зявився ідеальний флобер, практично без недоліків. Я думаю Таурусом заболіє багато любителів револьверів. Єдиним недоліком бразильського чуда мабуть буде його ціна. Думаю багато хто розпродасть свій арсенал, щоб обновити його на користь Тауруса. ;)
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Taurus Револьверы под патрон флобера (Бразилия)

Сообщение Evgen » 29 авг 2012, 21:46

Pawel Спасибо за обзор револьвера.

В магазине airGUNshop понижение цен на все модели револьверов Taurus, правда акция продлиться не долго, до 17 сентября.
Цены от 3424грн viewtopic.php?f=18&t=207
Изображение
Магазин пневматическое оружие http://www.airgunshop.kiev.ua/
Аватара пользователя
Evgen
 
Сообщения: 190
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 15:44
Откуда: Киев

Re: Taurus Револьверы под патрон флобера (Бразилия)

Сообщение Pawel » 30 авг 2012, 18:48

Дякую :oops:
Думаю слід наголосити ще на деяких важливих моментах.
утримання в руці комфортне, рівновага рівномірно розподілена по руці. матеріал рукояті як уже говорилося сприяє надійному утриманню в руці. Єдине що для 4" бажано ширшу і довшу пятку.
Спуск-самовзвод, рівномірний, плавний , прогнозований зрив.
З попереднього зведення, значно легший, але так само рівномірний і прогнозований. Думаю після відстрілу пачки чехів, спуск взагалі буде ідеальний.
трохи не звичним є дещо сильна пружина спускового крючка, яка після пострілу, рвучко повертає спускоий крючок на місцк, але тут легко звикнути.
Плюсом можна вважати розширення спускового крючка-комфортне для пальця( в сафарі -альфа спусковий гачок вузький, і менш комфортний)
DSC05939.JPG


Щічки, що закривають казенник барабана, на 3.5 мм. менші в діаметрі ніж сам барабан, що дає можливість не відкриваючи барабан, бачити заряджений він чи ні.
DSC05944.JPG

DSC05945.JPG

Деякі питання по ударнику В револьвер клубі була озвучена думка, що він занадто гострий і , трохи закороткий. Перевіривши накол капсюля, я дійшов висновку, що він цілком достатній. Думаю все буде залежати від якості патронів.
Деякі моменти по прицілу. Цілик регулюється по вертикалі і горизонталі. На жаль не має "трещотки" і поправки погоризонталі не мають підпружиненого гвинта поправок,регулювання необхідно проводити підкручуванням гвинтів з обох боків, що не так швидко робиться.
В ідеалі на Сміт Вессоні це виглядає так
adjustablesight.jpg

686sight.jpg
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Taurus Револьверы под патрон флобера (Бразилия)

Сообщение Pawel » 30 авг 2012, 18:58

Безсумнівеим козирем Тауруса є його початкова швидкість, Шановний A.L.M.A.Z, проводив тестування 2" Тауруса, відповідно замір на хроні показав, що оставляє позаду МЕ 4" і навіть Гром. ;)
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Taurus Револьверы под патрон флобера (Бразилия)

Сообщение Evgen » 30 авг 2012, 22:16

Pawel писал(а):Безсумнівеим козирем Тауруса є його початкова швидкість, Шановний A.L.M.A.Z, проводив тестування 2" Тауруса, відповідно замір на хроні показав, що оставляє позаду МЕ 4" і навіть Гром. ;)


Обзор револьвера Taurus 2 St http://airgunshop.kiev.ua/index.php?opt ... d=5:oglyad автор обзора Ув. A.L.M.A.Z
Магазин пневматическое оружие http://www.airgunshop.kiev.ua/
Аватара пользователя
Evgen
 
Сообщения: 190
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 15:44
Откуда: Киев

Re: Taurus Револьверы под патрон флобера (Бразилия)

Сообщение Pawel » 30 авг 2012, 22:44

Переглянув огляд A.L.M.A.Z, блін 2" вобще!, красавец. Абсолютно солідарний з автором, надоїли алюмінієві іграшки, хочеться з нержавійки :lol: Коли потримаєш таурус в руках, особливі відчуття.
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Taurus Револьверы под патрон флобера (Бразилия)

Сообщение Evgen » 30 авг 2012, 22:50

Pawel полностью согласен, мое первое впечетление по фото было "нереально дорого, как для Бразильца" но стоило Taurus взять в руки... Сразу понимаеш, что он не такой как остальные револьверы Флобера.
Это как Mercedes один раз проехал и все... влюбился... :D :D :D
Магазин пневматическое оружие http://www.airgunshop.kiev.ua/
Аватара пользователя
Evgen
 
Сообщения: 190
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 15:44
Откуда: Киев

Re: Taurus Револьверы под патрон флобера (Бразилия)

Сообщение Pawel » 30 авг 2012, 22:56

... Это точно ("Белое солце пустыни") ;)
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Re: Taurus Револьверы под патрон флобера (Бразилия)

Сообщение Pawel » 03 сен 2012, 18:09

Цікаве відео(1-ше) про міцність продукції таурус
http://strajnik.com/?p=864
Первый человек которого ты убиваешь на войне это ты сам
Аватара пользователя
Pawel
 
Сообщения: 496
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 21:05

Пред.След.

Вернуться в Револьверы Флобера

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron